Farní hlas - Prosinec 2017

Celé články se rozbalí po kliknutí na jejich nadpis nebo první odstavec. Soubor k tisku je zde.

Vánoční čas - největší Boží dar

To jsou ty krásné chvíle,
kdy můžeme zažít něco milé.
Rodinu obejmout, potkat přátel pár,
a to je ten největší, největší dar!
Je to chvíle, kdy sedáme si spolu
k bohatě prostřenému štědrovečernímu stolu.
Každý každého zde má upřímně rád,
vánoční koledy necháme tichounce hrát!
Když ve tmě už jen svíčky třpytí se,
pak popřejem si všichni
Bohem požehnané Vánoce.

A právě takové vám všem ze srdce přeje

váš duchovní otec,
P. Ján Rušin, SVD

Co všechno plánujeme v měsíci prosinci? (Advent – Vánoční čas)

Pozvání na 2. FARNÍ PLES

V sobotu, 13. ledna 2018 se uskuteční v Lidovém domě od 18,30 h 2. FARNÍ PLES. Předprodej vstupenek s místenkami bude na faře a o zahájení tohoto předprodeje budete včas informováni ve farních ohláškách.

Očekávám zase pěknou účast na tomto plese a věřím, že nám bude společně hezky jako vloni.

Váš P. Ján

První listopadový víkend ve Stanovnici

Ve dnech 3. – 5. listopadu prožilo 13 našich dětí z farnosti pěkný podzimní víkend vysoko v horách ve Stanovnici až za autobusovou točnou. Podotýkám, že bez signálu, tedy mobily neměly zde co dělat, byly naprosto zbytečné. Úžasné místo k vyčištění hlavy a k odpočinku.

Zlatá svatba našeho pana kostelníka a jeho ženy

S měsíčním odkladem pro operaci kolena „nevěsty“ paní Mařenky se konala v sobotu, 18.listopadu v 11:00 h v našem kostele, ZLATÁ SVATBA manželů Josefa a Marie Maňákových z Halenkova č. 615.

Křty: Do našeho farního společenství byli ve křtu svatém přijati tito naši farníci:

Úmysly modlitebníků Svatého růžence na měsíc listopad 2017: